Ödeme ve Teslimat Bilgileri

..:: Ödeme ve Teslimat Bilgileri ::..

Ödeme Seçenekleri

* Firmamızda Kredi Kartı Çekimi
Firmamıza gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödemeden yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3-5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Laçin İş Elbiseleri on iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder.
Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

TESLİMAT
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. KONYA merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir.
Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, şehir içi ürünlerinizi kendi servis araçlarımızlada duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya teslimatlarımız için kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.
Şehir dışından siparişlerinizi yine yakın bir zamanda servisimiz o bölgeye gelecekse onunla göndeririz... Servisin çıkmayacağı zamanlardada  bizim anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla yada sizin istediğiniz bir kargo firmasıyla adrese teslim gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz
Siparişleriniz, onaylandıktan sonra size belirtilen  iş günü sonunda ürünleriniz faturanızla birlikte Kargo firmasına teslim edilecektir.
Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0.332 237 00 85 numaralı fax’a gönderin ve durumu lacinhediyelik [@] hotmail.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.


Her zaman her konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.


Kişiye özel olarak yapılan ürünlerin ve baskılı yapılmış ürünlerin hiç bir şekilde iade ve iptali söz konusu değildir.