• Whatsapp
 • Koruyucu Kullan At Bone


  Dolphin Akordeon Bone

  Dolphin Akordeon Bone

  Dolphin Akordeon Bone 21 Ofislerde, işletmelerde, catering ve yemek üretim alanlarında, sağlık sektöründe hijyen gerekti..

  Kullan At Bone

  Kullan At Bone

  Akordeon Bone 21 Ofislerde, işletmelerde, catering ve yemek üretim alanlarında, sağlık sektöründe hijyen gerektiren tüm ..

  Tek Kullanımlık Bone

  Tek Kullanımlık Bone

  Dolphin Akordeon Bone Ofislerde, işletmelerde, catering ve yemek üretim alanlarında, sağlık sektöründe hijyen gerek..

  Aşçı Bone

  Aşçı Bone

  Dolphin Akordeon Bone 21 Ofislerde, işletmelerde, catering ve yemek üretim alanlarında, sağlık sektöründe hijyen gerekti..

  Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

  Kişisel hijyen destek ürünlerinden biri de kullan at bone dir. Saçın tamamını kapatan bu boneler, kişisel temizliği korumakla birlikte bakteri transferini de engeller. Bone, başta sağlık kuruluşları olmak üzere gıda sektöründe de kullanılır. Sağlık kuruluşlarında doktorlar, hastalar ve ziyaretçiler kullanmaktadırlar. Çoğunlukla cerrahi operasyon esnasında tercih edilen bu boneler nitelikli bir yapıda olmalıdırlar. Tek kullanımlık bu boneler cildi tahriş etmez, kokusuzdur. Aynı zamanda bu boneler fiber glass, lateks ve diğer alerjik malzemeleri içermez. Kolay nefes alabilen, terletmeyen kullan at boneler hijyeniktir. Günümüzde sağlık çalışanlarının giyimleri için yapılabilecek değişiklikler bulunmaktadır. Örneğin yoğun stres altında çalışan cerrahlar, cerrahi bone kullanırlar. Sağlık kurumu çalışanlarının ameliyata girmeden önce bone takmaları zorunludur. Çünkü ameliyat esnasında hasta her şeyden mikrop kapabilme durumuna açıktır. Ancak bone sadece zorunluluktan değil çalışanın rahatlığı, sağlığı, hastanın sağlığı, ortamın hijyeni için de tercih edilir. Ameliyat esnasında hastadan herhangi bir sıvının sıçrama durumuna karşın doktorlar ve hemşireler kendilerini hijyen dahilinde korumalıdırlar. 

  Koruyucu Kullan At Bone

  Hijyenik bone saç bonesi.

  Paket içi 100 adet.

  Hijyen gerektiren tüm ortamlarda kullanılabilir.

  Steril değildir. Tek kullanımlıktır.